Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Ul. Przemysłowa 8
75-216 Koszalin
tel. 94 341 63 30
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym w Koszalinie nr 0000045345
NIP 669-14-29-630, REGON 330453619, Kapitał zakładowy 4 200 000 PLN

Magdalena Kiner – Koordynatorka zadania publicznego
tel. 530-562-993
m.kiner@karrsa.pl

Sandra Stępniak – Asystentka koordynatora
tel. 530-562-692
s.stepniak@karrsa.pl

Aurelia Kubicka – Facylitator
tel. 530-575-461
a.kubicka@karrsa.pl

Subregion A  (Miasto Szczecin/powiat policki) Animatorzy

Marcin Słupiński
tel. 530-582-717
m.slupinski@karrsa.pl

Wiktoria Rogaczewska
tel. 530-518-948
w.rogaczewska@karrsa.pl

Subregion B  (Miasto Świnoujście/powiaty goleniowski, gryficki, kamieński, łobeski) – Animatorzy

Bożena Zarecka
tel. 530-564-372
b.zarecka@karrsa.pl

Urszula Bolewicz
tel. 530-583-910
u.bolewicz@karrsa.pl

Subregion C (powiaty: choszczeński, drawski, kołobrzeski, świdwiński, wałecki) – Animatorzy

Paulina Czechowska
tel. 530-556-859
p.czechowska@karrsa.pl

Roman Wiśniewski
tel. 530-574-054
r.wisniewski@karrsa.pl

Subregion D (Miasto Koszalin/powiaty: białogardzki, koszaliński, sławieński, szczecinecki) – Animatorzy

Katarzyna Grzybowska
tel. 530-511-320
k.grzybowska@karrsa.pl

Piotr Machciński
tel.530-569-134
p.machcinski@karrsa.pl

Subregion E (powiaty: gryfiński, myśliborski, pyrzycki, stargardzki) – Animatorzy

Małgorzata Kuncewicz
tel. 530-577-430
m.kuncewicz@karrsa.pl

Agnieszka Odachowska
tel. 530-572-611
a.odachowska@karrsa.pl

Godziny Otwarcia
Poniedziałek – Piątek
7:30 – 15:30