Program Społecznik 2022-2024

Subregion B

Subregion B

Miasto Świnoujście/powiaty goleniowski, gryficki, kamieński, łobeski.

Animatorzy

28.06.2024r., godzina 16:00

Dyżur Animatora

Miejsce: Świetlica wiejska w Ginawie

Animatorka Lokalna – Elżbieta Minkiewicz

 

15.04.2024r., godzina 15:00

Spotkanie Animacyjne

Miejsce: Gminny Dom Kultury w Karnicach, Osiedlowa 18

Animatorka Lokalna – Urszula Bolewicz

 

15.04.2024r., godzina 13:00

Spotkanie Animacyjne

Miejsce: Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, Wolińska 7b

Animatorka Lokalna – Urszula Bolewicz

 

15.04.2024r., godzina 11:00

Spotkanie Animacyjne

Miejsce: GOKiS w Golczewie, ul. Zwycięstwa 12

Animatorka Lokalna – Urszula Bolewicz

 

09.04.2024r., godzina 15:00

Dyżur Animatora

Miejsce: Klub Seniora ul. Wojska Polskiego 16, 72-315 Resko

Animatorka Lokalna – Elżbieta Minkiewicz

 

06.04.2024r., godzina 11:00

Spotkanie Animacyjne

Miejsce: Centrum Spotkań i Inicjatyw Społecznych Piekarnia 44. ul. Chrobrego 22, 76-600 Świnoujście

Animatorka Lokalna – Elżbieta Minkiewicz

 

05.04.2024r., godzina 12:00

Dyżur Animatora

Miejsce: w Starostwie Powiatowym,  w sali konferencyjnej. Ul. Konopnickiej 41. 73-150 Łobez

Animatorka Lokalna – Elżbieta Minkiewicz

 

02.04.2024r., godzina 16:00

Dyżur Animatora

Miejsce: Centrum Aktywności Lokalnej ul. Wojska Polskiego 28,  72-100 Goleniów

Animatorka Lokalna – Elżbieta Minkiewicz

 

26.02.2024r., godzina 14:00

Dyżur Animatora

Miejsce: Świetlica Wiejska w Ginawie

Animatorka Lokalna – Elżbieta Minkiewicz

02.02.2024r., godzina 15:00

Dyżur Animatora

Miejsce: Centrum Usług Publicznych CUP, ul. Koszarowa 6 w Gryficach

Animatorka Lokalna – Urszula Bolewicz

01.02.2024r., godzina 15:30

Dyżur Animatora

Miejsce: GOKiS w Golczewie, ul. Zwycięstwa 12; 

Animatorka Lokalna – Urszula Bolewicz

01.02.2024r., godzina 13:00

Dyżur Animatora

Miejsce: Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 7b

Animatorka Lokalna – Urszula Bolewicz

26.01.2024r., godzina 15:00

Spotkanie Animacyjne

Miejsce: Centrum Aktywności Lokalnej,  Goleniów ul. Wojska Polskiego 28

Animatorka Lokalna – Elżbieta Minkiewicz

29.01.2024r., godzina 11:00

Spotkanie Animacyjne

Miejsce: Starostwo Powiatowe w Łobzie (sala konferencyjna)  ul. Konopnickiej 41

Animatorka Lokalna – Elżbieta Minkiewicz

14 grudnia 2023, godzina 14:00

Dyżur Animatora

Miejsce: GOKiS w Golczewie, Zwycięstwa 12

Animatorka Lokalna – Urszula Bolewicz

12 grudnia 2023, godzina 14:00

Dyżur Animatora

Miejsce: GOKiS w Golczewie, Zwycięstwa 12

Animatorka Lokalna – Urszula Bolewicz

29 listopada 2023, godzina 14:00

Dyżur Animatora

Miejsce: Gminny Dom Kultury w Karnicach, ul. Osiedlowa 18, 72-343 Karnice

Animatorka Lokalna – Urszula Bolewicz

29 listopada 2023, godzina 12:00

Dyżur Animatora

Miejsce: GOKiS w Golczewie, Zwycięstwa 12

Animatorka Lokalna – Urszula Bolewicz

24 listopada 2023, godzina 10:00

Dyżur Animatora

Miejsce: Węgorzyno ul. T. Kościuszki 9, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

Animatorka Lokalna – Elżbieta Minkiewicz

20 października 2023, godzina 17:00

Spotkanie animacyjne

Miejsce: Gminny Klub Kultury, ul. Osiedlowa 18, 72-343 Karnice

Animatorka Lokalna – Urszula Bolewicz

12 października 2023, godzina 16:00

Spotkanie animacyjne

Miejsce: GOKiS Golczewo, ul. Zwycięstwa 12

Animatorka Lokalna – Urszula Bolewicz

13 października 2023, godzina 16:00

Dyżur Animatorki 

Miejsce: Goleniów, ul. Wojska Polskiego 28, Centrum Aktywności Lokalnej. 

Animatorka Lokalna – Elżbieta Minkiewicz

10 października 2023, godzina 15:00

Dyżur Animatorki 

Miejsce: Resko, ul. Wojska Polskiego 16, Klub Seniora.

Animatorka Lokalna – Elżbieta Minkiewicz

5 października 2023, godzina 10:00

Dyżur Animatorki 

Miejsce: Urząd Miejski w Łobzie, sala nr 21

Animatorka Lokalna – Elżbieta Minkiewicz

Skip to content